Po – Pá 12:00 - 21:00 So – Ne 14:00 - 20:00

Badminton

Vítáme vás na stránkách Sportovního centra Radonice.

V naší hale máme nainstalováno 16 profesionálních kurtů značky PRO COURT. Kurty jsou vyrobené ze speciálního sportovního PVC, který je stabilizovaný sítí ze skelných vláken a má protiskluzovou povrchovou úpravu. Kurty mají certifikát vysoké kvality vydaný světovou badmintonovou federací B.W.F. Výhodou naší haly je osvětlení, které je situováno mezi kurty, hráč tedy nikdy neztratí letící míček z očí.

Můžete si k nám přijít zahrát se svými přáteli nebo známými každý den. Pro ty z vás, kteří se chtějí v této krásné hře zlepšovat máme připravené tréninky, jak skupinové tak individuální. Naši trenéři jsou připraveni se vám věnovat s nejvyšší péčí. Pro ty soutěživé máme připravené množství turnajů, kde mohou změřit své síly a dovednosti s ostatními. Pokud nemáte pro hru parťáky na našich stránkách vám ho pomůžeme najít.

Najdete u nás širokou nabídku badmintonové vybavení značky RSL včetně sálové obuvi, oblečení, plastových i peřových míčů. Badmintonovou raketu si u nás můžete nejen koupit, ale i zapůjčit nebo nechat vyplést.

Pokud se cítíte unavení a na sport nemáte ani pomyšlení, objednejte si masáž u naší Moniky.

Těšíme se na vaší návštěvu.